Zayıf Akım Portalı olarak; branşında uzman kişileri, deneyimlerini paylaşması için sizlerle buluşturuyoruz. Yazarlarımız sektörde kazandığı bilgi ve birikimlerini sizlerle paylaşıyor.

 • Bahadır Acar

  Batu Savunma A.Ş. Kurucu ortağı ve genel müdürü sayın Bahadır Acar, 22 yıllık sektör tecrübesi ile birlikte bizlere ışık tutuyor.
 • İpek Yavuz Konak

  2007 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi'nden, 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ardından Yeditepe Üniversitesi İşletme MBA yüksek lisans programını tamamladı. Yangın ve gaz algılama sektöründe 8 senelik tecrübeye sahiptir. Mavili Elektronik’te Dış Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
 • Murat Terzioğlu

  Yıldız Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 1995 yılında elektronik güvenlik sistemleri sektöründe çalışmaya başladı; sektöre yön veren üst düzey markaların satış yönetiminde, karar verici pozisyonlarda görev yaptı. Sensormatic, Panasonic, Sanyo, Samsung Electronics, Samsung Techwin gibi markaların Türkiye CCTV pazarında ayrı ayrı lider konuma ulaşmalarında önemli rol oynadı. Şu an, 25 yıla yakın tecrübesi ile CCTV ve yazılım uzmanlığı altında, elektronik güvenlik proje danışmanlığı görevini sürdürmektedir.
 • Nevzat Çelik

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Bölümü'nden mezun olduktan sonra sistem ve ağ çözümleri danışmanı olarak bilişim sektöründe çalışmaya başladı. Yaklaşık 10 yıldır teknik anlamda saha tecrübesine sahip olmakla birlikte bir çok ağ ve veri güvenliği projelerinde görev aldı. Solid Bilişim Teknolojileri'nde ağ çözümleri danışmanı olarak iş hayatını sürdürmeye devam etmektedir.
 • Osman Tuzcu

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elektrik - Elektronik mühendisliğini bitirdi. Çalışma hayatına üniversitedeyken başladı. İki şirket kurdu. Kamu hizmeti yaptı. IT sektöründe farklı pozisyonlarda çalıştı farklı girişimlerde bulundu. Şimdi "Dijital Dönüşüm Danışmanlığı", "Ağ Sistemleri Danışmanlığı" ve kendi projeleri üzerinde çalışıyor.
 • Sinan Balcı

  1993 Yılında Hacettepe, 1995 yılında da Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu. 2003 yılından itibaren Microsoft ve Cisco eğitimleri vermeye başlayan yazarımızın Temel Network kitabı da bulunmaktadır. Yazarımız uzun yıllar Türk Telekom Ağ güvenliği ekibinde çalışmıştır. Halen Neafor Bilişim Teknolojileri A.Ş. de İş geliştirme Müdürü olarak görev yapan yazarımız meslekte 25 yılı geride bırakmış, tecrübeli bir isimdir. Bir çok kurum ve kuruluş, üniversite alt yapılarının tasarlanmasında, kurulumunda bulunan yazarımız İngilizce ve Rusça bilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı