Ürün Tanıtımları

Verint NowForce ile COVID-19’a Karşı Koruma

Reklam Milestone

Çalışanlarınızı COVID-19’a karşı Verint NowForce ile koruyun!

Verint NowForce, olay yönetimi ve yanıtı için tasarlanmış, hemen kullanılabilirlik özelliğine sahip güçlü ve güvenli bir bulut tabanlı platformdur.

COVID-19 gibi bir pandemi salgını da dahil olmak üzere büyük ölçekli olaylar sırasında sağlık ve acil durum hizmetleri ekiplerinin kullanabileceği birden fazla özelliğe sahiptir. İletişimde, canlı haritalar ve BI araçlarını kullanan NowForce, çeşitli senaryolarda çeşitli müdahale ekipleri arasındaki görünürlüğü artırabilir ve olayları koordine edebilir.

Verint NowForce ile Riskin Azaltılması ve Afetle Mücadele

Verint NowForce, web tabanlı bir kontrol merkezi yazılımı ve kontrol merkezi, saha ekipleri ve vatandaşlar arasında işbirliğini mümkün kılan bir mobil cihaz uygulaması içerir.

Bir pandemi salgını da dahil olmak üzere büyük ölçekli olaylar sırasında sağlık ve acil durum hizmetleri ekiplerinin çevreleme yönetiminde yardımcı olabilecek birden fazla özelliğe sahiptir.

Salgın ile Mücadele

Karantinayı Sürdürme : Karantinaya alınan vatandaşların sabit veya periyodik konum bildirme sağlayarak belirlenen alanlarda kalmasını sağlar.

Tüm İletişim Tek Bir Platformda : Birden fazla uygulamada bilgi kaybı olasılığını ortadan kaldırarak hayati bilgileri tek bir platformda toplar. Platform üzerinden tüm iletişim kaydedilir ve daha sonra daha fazla araştırma ve raporlama için analiz edilebilir.

Raporlama Aracı : Sistem yöneticileri, farklı ihtiyaçlar için farklı form türleri oluşturabilir. Vatandaşlar, güvenli uygulama yoluyla belirli sağlık ölçümlerini paylaşabilirler.

Salgının Takibi ve Yönetimi : Uygulamada potansiyel ve enfekte olmuş hastaları tek bir harita üzerinde görebilir ve bu kişilerden gelen güncel bilgiler ile ihtiyaçları ve acil durumları daha kolay belirleyerek alınabilecek önlemler ile ilgili doğru kararlar almanıza yardımcı olur.

Kalabalık Saha Ekiplerinin Takibi ve Yönetimi : Saha müdahale ekiplerinin nerede olduklarını ve hangi vakalar ile ilgilendiklerini görüntüleyebilir, ihtiyaçlara ve acil durumlara göre müdahale edilmesi gereken konularda saha ekibinin eğitimi ve ekipmanlarına göre görev atamaları yapabilirsiniz. Bu özellik kalabalık saha ekiplerinin daha az riskle daha verimli çalışmasını sağlar.

Verint NowForce Mobil Uygulama

Enfekte Olan Vatandaşların Evde Tedavisi

NowForce, evde tedavi olan vatandaşların sağlık ölçümlerini aktif olarak takip edebilmektedir. Mobil uygulamadaki raporlama aracı ile karantinaya alınan kişileri takip edebilir ve sağlık durumları hakkında bilgi toplanabilir. Uygulama, iletişim araçları sayesinde karantinada olan vatandaşların mobil hat üzerinden sağlık ekipleri ile sesli ve görüntülü konuşmalarına olanak sağlamaktadır. Uygulama oluşturduğu sanal karantina alanı ile enfekte olmuş kişilerin karantina kurallarına uymasını sağlar.

Raporlama aracı ile; ekiplerin durumları ve konumlarını takip ederek gelişmeler hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alabilirsiniz. Vatandaşların sağlık durumlarındaki değişiklikler sahada çalışan personel tarafından sisteme eklenebilir. Uygulamada ayrıca en yakın ekipten hızlı yanıt almak ve olaylara acil müdahale etmek için bir SOS düğmesi bulunmaktadır.

Karantinaya Alınan Vatandaşlar

Karantinaya alınan vatandaşlar sağlık durumlarındaki değişiklikleri uygulama üzerinden proaktif olarak sisteme girebilirler. Karantinadaki vatandaşlarda görülen belirtiler hastalık ile ilgili olarak iyiye ya da kötüye işaret edebilir. Uygulamanın haritalama özelliği sayesinde karantina bölgeleri izlenebilmektedir ve bu özellik sayesinde sahada çalışan ekiplerin enfekte olan kişilerle farkında olmadan temas etmesinin önüne geçmektedir.

Sağlıklı (Enfekte Olmamış) Vatandaşlar

Uygulama enfekte olmuş kişilerin takibini çapraz olarak kontrol etmektedir. Uygulama ile salgın hakkında net ve tutarlı bilgi elde edilmektedir. Bu sayede iletişim merkezileştirilmiş olduğundan dolayı yanlış bilgilerin yayılması ile oluşabilecek dezenformasyon engellenmiş olur. Uygulama ile oluşturulan risk haritaları sayesinde salgına maruz kalmamış sağlıklı bireylerin uyarılması ve salgından uzak durması sağlanabilir.

Verint NowForce Mobil Uygulama

Verint NowForce’un Avantaj ve Faydaları

Verint NowForce’un faydalarını kısaca özetlemek gerekirse;

Hızlı Kullanım

Uygulama güvenli SaaS platformunu desteklemektedir ve mobil cihazlara yüklenebilir. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir ve mevcut altyapı üzerinde çalışabilir. Bu sayede hiçbir eğitime ve fiziksel altyapıya gerek kalmadan bütün sağlık çalışanları ve vatandaşlar tarafından kullanılabilir.

Ölçeklenebilir

Salgının seyrine göre sistemde; yönetici, saha ekibi ve vatandaş sayısı değiştirilebilir, gelişmelere göre bölgesel izleme merkezleri eklenebilir ya da taşınabilir.

Basit Kullanım

Vatandaşların uygulamayı indirmesi yeterlidir. Uygulama kurulduktan hemen sonra sağlık ve acil servis ekipleriyle iletişime geçilebilir.


Sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır!
Tanıtımı yapılan ürün ya da uygulama ile ilgili olarak ünvanı ve iletişim bilgileri paylaşılan firma ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

Firma : Arena Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.
Telefon :  +90 (212) 364 64 64
Faks :  +90 (212) 310 46 80
E-Mail : Arena_Otomasyon_IOT@arena.com.tr
Web : www.arena.com.tr 

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı