Ürün Tanıtımları

Mavili’den Kullanıcıya Yetki Kazandıran Yeni Ürün

Reklam Axis Seslendirme

Yangın ve gaz algılama sistemleri alanında 32 yıldır hizmet vermekte olan Mavili Elektronik A.Ş. geçtiğimiz günlerde yeni ürün lansmanını gerçekleştirdi.

Sektör ihtiyaçlarını analiz etmeyi, ihtiyaca yönelik kullanıcı dostu ürün ve hizmet geliştirmeyi sürdüren Mavili, Maxlogic serisi akıllı adresli yangın alarm santrallerine bir yenisini daha ekledi. Maxlogic & Mavigard serisi akıllı adresli cihazlar ile uyumlu olan ML-122X adlı bu santral serisi, devreye alım, bakım ve servis konularında kullanıcıya yetkin olma fırsatı sunuyor.

Mavili Elektronik güvencesinden kopmaksızın projenin devreye alımı, bakımı ve servisi konularında kullanıcıyı özgür bırakan ML-122X Serisi’nde, kolay kullanım amacıyla santral menüsü, serigrafi baskısı ve Çevrim Yöneticisi (Loop Manager+ Lite) yazılımı için 4 ayrı dil (Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca) seçeneği bulunuyor.

EN54-2 ve EN54-4 standartlarına uygun tasarlanan, VIP haberleşme protokolü ile üstün çalışma performansı bulunan santraller, 2 çevrime kadar genişleyebilen modül yapısı ile kullanıcıya 254 adres kapasitesi veriyor. Firma tarafından geliştirilen diğer bütün ürünlerde olduğu gibi ML-122X santrallerin üretiminde de mikroişlemci teknolojisi kullanılıyor.

Adresli sistemde akıllı adresli dedektörler, butonlar, çevrimden beslenebilir sirenler, çevrimden beslemeli soket altı siren ve flaşörlü sirenler, saha kontrol modülleri ve akıllı adresli gaz dedektörlerinin kolaylıkla çalıştırıldığı, sebep sonuç senaryosunda programlanabildiği ML-122X için detaylı bilgiye www.mavili.com.tr üzerinden erişebilirsiniz.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı