Haber

Mavili Akademi’den Bir Yenilik Daha!

Reklam Axis Seslendirme

2019 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan Mavili Akademi, yangın ve gaz algılama sektörüne ışık tutmaya devam ediyor.

Mavili Elektronik Ticaret A.Ş., üretimini ve satışını yapmış olduğu yangın ve gaz algılama sistemleri ile ilgili 32 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerini; modern bir anlayış ve yaklaşımla etkin bir şekilde aktardığı, şirket paydaşlarının sürekli iletişim içinde olabileceği bir öğrenim ve paylaşım merkezi olarak 2019 yılında Mavili Akademi‘yi kurdu.

Mavili Akademi, vermiş olduğu eğitim ve uygulamalar ile yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda; dünya standartları ve yönetmeliği hakkında güncel ve doğru bilgiye isteyen herkesin kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyor. Mavili Akademi sağlamış olduğu bu bilgiler ile; modern ürün bilgisinin yerleşmesini, hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını hedefliyor.

Mavili Akademi’den İsteyen Herkese Ücretsiz Eğitim!

Mavili Akademi, standart ve yönetmelikler ile sınırları belirlenen yangın ve gaz algılama sistemleri hakkında, isteyen herkesin katılımda bulunabileceği, tamamen ücretsiz Webinar eğitimlerine başladı.

Yangın ve gaz algılama sistemleri ile ilgili, her hafta Salı günü saat 11:00’de farklı konular ile gerçekleşecek olan webinarların ilki 21 Mayıs’ta düzenlendi.

Mavili Akademi’nin maviliakademi.com web sitesinden eğitimlerin detayları hakkında bilgi alabilir, verilen ücretsiz eğitimlere; bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlar yardımıyla kolayca katılabilirsiniz.

21 Mayıs’ta düzenlenen eğitimi izlemek isteyenler buradan ulaşabilirler.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

4 Yorum

  1. Tebrik ederim güzel proje olmuş. Sizin sarf ettiğiniz çabayı insanlar da sarf etmeli ama ne yazık ki insanımız felaket başına geldiği zaman araştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı