Ürün Tanıtımları

Infiniti Optics Radar Entegrasyonlu Termal İzleme Sistemi

Reklam

Deniz izleme sistemi için gerçek bir anahtar teslim çözüm olan kıyı izleme sistemimiz, gelişmiş bir yazılım paketi ve otomatik çevirmeli performans kullanarak UHD dijital radar ve gelişmiş çoklu sensör (Termal ve Renkli IP Kamera) PTZ kamera sistemini eşleştirmektedir.

Güvenlik konusunda birçok risk taşıyan ülkemiz denizlerinde son yılların en büyük sorunlarından olan göçmen kaçakçılığından, kaçak balıkçılığa, balık çiftliği sabotajlarından, liman güvenlik ihlallerine kadar bir çok soruna karşı geliştirilen entegre sistemlerimiz, klasik termal kameralar ile çözülemeyen sorunlar için özel üretilmiştir.

Radar, 96 deniz mili kadar etkileyici uzun menzilli algılama özelliğine sahip gelişmiş bir X-Class radar sistemidir. Vega kamerası, uzun menzilli 135X zoom görülebilir gündüz / gece kamerası, longrange termal kızılötesi 20X zoom ve LRF ile isteğe bağlı ZLID NIR aydınlatma özelliklerine sahip, devrim yaratan bir çok sensörlü PTZ kameradır.

Bu komple sistem; sahil güvenlik uygulamaları, petrol platformları, limanlar, balık çiftlikleri, deniz koruma alanları, rüzgar santralleri, nükleer santraller, köprüler veya baraj inşaatları, askeri alanlar, denizaltı kablo alanları ve daha fazlası için hepsi bir arada bir çözümdür.

Sistem Özellikleri

 • Otomatik hedeflerin kazanılması ve takibi (200 ARPA hedefi / 1000 AIS hedefi)
 • Kişiselleştirilebilir kurallara göre sesli ve görsel alarm yönetimi
 • Mevcut otomatik izleme için Infiniti PTZ (termal ve görünür sensörler ile) kameralarla entegrasyon
 • Sınırsız arşivleme seçeneği ile uzun süreli veri (radar, hedef, video, ses) kaydedin
 • Hava durumu gösterimi (gerçek zamanlı ve tahminler)
 • Modüler platformu gerektiğinde daha sonra ilave edilen ASI ve radar izlerinin kaydedilmesi gibi özelliklere izin verir

Uygulamalar

 • Yasadışı denizcilik faaliyetlerinin tespiti (yasadışı balıkçılık, korsanlık, terörizm, insan ve göçmen kaçakçılığı, yakıt kaçakçılığı vb.)
 • Gemiler ve / veya platformlar arasında çarpışma önleme sistemi
 • Arama kurtarma operasyonları
 • Liman altyapısının optimizasyonu
 • Hassas kıyı bölgelerinin korunması

X-Band Deniz Radarı

X-Band Deniz Radarı

Piyasadaki yeni deniz radarlarının çoğu ile yerel ve gelişmiş uyumluluk sunuyoruz. Kıyı izleme sistemimizden 6 radar uzaktan birleştirilebilir, görüntülenebilir ve kontrol edilebilir.

Kameralar

Infiniti Electro-Optics kameralar ile izleme entegrasyonu, kullanıcı tarafından tanımlanmış parametrelere bağlı olarak radar üzerinden elle veya otomatik olarak belirlenen hedefleri izleyebilir. Tek kurulu merkezde 12 kameraya kadar izleme ve kontrol gerçekleştirilebilmektedir.

AIS (Opsiyonel)

Kıyı izlememiz tüm AIS alıcıları / dönüştürücüleri ile uyumludur. Kısaca AIS olarak isimlendirilen sistem, Otomatik Tanımlama Sistemi (Automatic Identification System) açılımından da anlaşılacağı üzere, her biri kendine özel bir kimlik bilgisi, konum ve rota bilgisi içeren, uluslararası sulara çıkış yetkili deniz araçları tarafından yayınlanan bir sinyaldir. Alıcılar sadece AIS transdüserleri ile korunan alanlara giren gemilere otomatik olarak metin mesajları gönderme imkânı sunacakları zaman hedefleri grafik üzerinde göstermektedirler.

Bölge İzleme ve Alarmlar

Aşağıdakiler gibi AIS hedefleri için eksiksiz bir alarm kişiselleştirme seçeneği sunuyoruz;

 • Bir alana giren hedef
 • Hedef alandan çıkma
 • Bir alandaki hedefin hızının değiştirilmesi

Bildirimler, sesler ve her türlü uyarı, sistemin içinden kolayca yapılandırılabilir. Bilgisayardaki diğer komut dosyalarını veya uygulamaları tetiklemek için bile ayarlayabilirsiniz, böylece sisteminizin işlevselliğini kolayca artırabilirsiniz.

Kamera Yönetimi

Sistem, operatörün kamerayı doğrudan yazılımdan görmesini ve kontrol etmesini sağlayan çeşitli kamera tipleriyle (gündüz veya gece) entegre olur. Ek olarak, kamerayla hedefleri (AIS hedefleri) otomatik olarak izlemek için ayarlanabilir.

Askeri Seviye PTZ Termal Kamera Sistemi

Vega, uzun menzilli 135X görülebilir gündüz / gece kamerası, uzun menzilli termal kızılötesi zum ve LRF ile isteğe bağlı 5 kilometreye kadar ZLID NIR gece aydınlatmasına sahip, devrim yaratan, çok sensörlü bir PTZ kameradır. Bu çok sensörlü yapı, Vega‘nın yoğun sisten tamamen karanlığa kadar hemen hemen her ortamda yüksek çözünürlüklü görüntüleme sağlamasına olanak tanır.

Silah sistemlerinin doğru konumlandırılması için tasarlanan pan / tilt ünitesi, şok, titreşim, sıcaklık ve toz / su girişi için MIL-STD-810F askeri sınıflandırmalarının üzerinde performans sunar. Bu, Vega’yı 24/7 durumsal farkındalık ve uzun menzilli tanıma ve hedeflerin belirlenmesi için nihai uzun menzilli kamera sistem çözümü yapmaktadır.

Temel Özellikler

Askeri Seviye PTZ Termal Kamera Sistemi
·     Ultra Uzun Menzilli Askeri Sınıf Çoklu Sensör PTZ Gözetleme sistemi
·     Gündüz / Gece 1080p HD IP ONVIF 1 / 2.8 “CMOS Sensörü
·     15,4–1037,5 mm Motorlu HD IR Doubler ile HD IR Düzeltilmiş Zoom Lens
·     20 ° –0,15 ° Yatay Görüş Alanı, 135X Zoom
·     Otomatik Odaklama, Motorlu Sis / Parazitik Işık Filtresi ve Sıcaklık Kalibrasyonu
·     Görüntü Geliştirmeleri: WDR, HLC, EIS, 3DNR, Sis / Pus Azaltma
·     640 × 480 15μm InSb Soğutmalı Termal Görüntüleme ve DICE özelliği ile termal görüntü iyileştirme
·     38–875mm ƒ / 5.5 Sürekli Zum Otomatik Odaklı Termal Lens
·     14–0,65°,  22X Termal Zoom Aralığı için Yatay Görüş Alanı
·     27km İnsan Algılama ve 43km Araç Algılama
·     20,000+ Saat Ömrü Cyrogenic Soğutucu
·     -50 ° – + 65 ° C çalışma sıcaklığı ve IP66 / 67 Korozyon Dayanıklı (Anti-Corrosion)  ile MIL-STD-810F askeri standardına uygun,
·     Eliptik Senkron Sürücü, Gyro-Stabilize Ağır Hizmet Pan / Tilt ile titreme ve sallanmalarda net görüntü
·     0,001–110 ° / sn ve Sıfır Boşluklu 0,00036 ° ‘ye kadar hızlarda sonsuz 360 ° Dönme Pan / Tilt
·     InGaAs Dedektörünü kullanarak 1535nm 23km mesafeli LRF ile 50 ~ 250mm Menzil Doğruluğu

Ürün ile ilgili olarak bilgi almak için; [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam
Etiketler
entegrasyon infiniti ptz radar termal kamera ürün tanıtımı vega

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Kim ne demiş?

avatar
  Takibe al  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı