Röportaj

Evden Güvenli Bağlantı / Zyxel Türkiye Online Röportaj

Reklam Axis Seslendirme

Zyxel Türkiye Satış Mühendisi Kerem Kırkıç, evden güvenli bağlantı konusunda önemli bilgiler verdi.

Dünya genelinde yaşanan COVID-19 salgını sebebiyle bir çok iş yeri kapandı ve çalışanlar işlerini evden yürütmek zorunda kaldı. Çalışanlar evlerindeki bağlantı kalitesini artırmanın yollarını ararken şirketler de veri güvenliğine öncelik verdi.

İnternetin yaygın bir şekilde kullanımı ve buna bağlı olarak evde bulunan bağlantıların açıklarını kullanmak isteyen korsanlar da saldırılarını arttırdı.

Kerem Kırkıç ile yaptığımız röportajda; evde çalışanların yaşadığı bağlantı ve kapsam problemlerini, dikkat edilmesi gereken konuları ve güvenlik açıklarını konuştuk. Kerem Bey ayrıca; şirketlerin alabileceği güvenlik tedbirlerini, Zyxel Türkiye‘nin sunduğu çözümleri ve bu dönemde şirketlere yaptıkları katkıları anlattı.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

2 Yorum

  1. Selamlar. Netten bu konu hakkında araştırma yaparken vidyonuza rastladım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  2. Merhabalar Kerem Bey. Öncelikle paylaşmış olduğunuz bilgiler için için çok teşekkürler. Özellikle güvenlik konusunda verdiğiniz bilgiler bana fayda sağlayacak. Kullanılan cihazları güncel tutmanın güvenlik açısından bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum mesela. Bir de tavsiyenizi rica edeceğim. Evde kullandığımız interneti ortalama seviyede kullanabilmek için, bahsetmiş olduğunuz ürünlerden hangilerini kullanmamız yeterli gelir? Malumunuz şu an ülkenin büyük bir çoğunluğu daha çok belirli saatlerde işlem yapıyor. Bir çok işveren çalışma saatlerini azalttı. Ayrıca akşam saatlerinde de ülke geneli evde oturduğumuz için yüklenme had safhada. Dolayısı ile mevcut veri akışı aksıyor. En azından bunu önlemek adına, hızı eskiye çekebilmek ve verimli hale getirebilmek için önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı