Ürün Tanıtımları

En Sevimli Güvenlik Kamerası Baykuş Ulo

Reklam Milestone

Baykuş şeklindeki Ulo güvenlik kamerası evinize göz kulak oluyor!

Güvenlik kameraları her ne kadar göze batmamaya ve diğer nesneler ile bir arada bütüncül olarak gözükmeye çalışsa da bu pek mümkün olmamamaktadır. İşte güvenlik kamera çeşitlerine yeni eklenen Ulo belki de hepsinden daha fazla göze batıyor fakat bunu farklı bir şekilde yapıyor.

Ulo proje olarak, Kasım 2016 tarihinde Vivien Muller tarafından Kickstarter’da başlatıldı. Vivien Muller proje için toplanan bağışların sonucunda Ulo’yu piyasaya sürdü. Ulo güvenlik kamerasının bu kadar dikkat çekmesinin sebebi ise baykuş şeklinde olması.

Ulo güvenlik kamerası gagaya benzeyen çift yönlü aynası ve mercek tasarımı ile baykuşa benziyor. Ulo güvenlik kamerasında; hareket sensörü ve gece görüşü özelliği bulunuyor. Ulo, herhangi bir hareket algıladığı durumda hareket eden nesneyi ya da kişiyi takip ediyor ve mail adresinize .gif formatında bir görsel göndererek size bildirimde bulunuyor.

Ulo Güvenlik Kamerası

Ulo güvenlik kamerası, üç adet şarj edilebilir pil ile çalışıyor ve kullanım şekline (özelliklerine) bağlı olarak 2 gün ile 1 hafta arasında bir çalışma süresi sunuyor. Ulo, bu pi durumunu size gözleri ile bildiriyor. Eğer Ulo uykulu görünüyorsa, bu pilinin bitmek üzere olduğu anlamına geliyor.

Ulo güvenlik kamerası; Android, iOS cihazlardan ya da web tarayıcıdan canlı bir şekilde izlenebiliyor. Uygulaması ile Ulo’nun hangi özellikleri kullanarak çalışacağını belirleyebildiğiniz gibi; gözlerinin rengi, ses seviyesi vb. birçok özelliği de ayarlayabiliyorsunuz. Ulo, uygulamada verilen komutlara ya da yapılan işlemlere de aynı pil durumunda olduğu gibi gözleri ile tepki vermektedir. Örneğin; birisi uygulama aracılığıyla resim çektiğinde gözünü kırpar, gözleri evin içindeki hareketleri takip eder ve birisi canlı video akışını izlediği zaman da gözlerini kısar.

Ulo güvenlik kamerası, iç ve dış mekan olarak tasarlanmış olup; -10 ile 50 derece arasında çalışabilmektedir.

Ulo kameranın şuan için Türkiye’de resmi bir satıcı bulunmamaktadır!

Ulo Güvenlik Kamerası Tanıtım Videosu

Reklam

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

6
Kim ne demiş?

avatar
2 Yorum Sayısı
4 Cevap Sayısı
0 Takipçiler
 
En çok puan alan
İlgi çeken yorum
  Takibe al  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
RÜSTEM
Ziyaretçi
RÜSTEM

Kaç lira bu sevimli arkadaş

Magdur
Ziyaretçi
Magdur

Dikkatli olun Instagram’da sponsorlu reklamlarda görünüyor. Sipariş veriyorsunuz. Evinize 10 TL’lik oyuncak yolluyorlar bilginize

Serdar
Ziyaretçi
Serdar

Evet. Bizde sipariş verdik ve sonuç alakasız bi ürün geldi. Kamera görünümlü,içinde sadece led ışık olan,pilli bir kutu geldi.

Cumali
Ziyaretçi
Cumali

Aynisi bana da geldi ışık yanıyor sadece

Başa dön tuşu
Kapalı
X