Güvenlik Kameraları

Bullet Kamera

Reklam Axis Seslendirme

Bullet kamera, kurşun (mermi) şekline benzediği için İngilizce’de kurşun anlamına gelen “Bullet” adını almıştır.

Güvenlik kamerası seçmek başta oldukça basit gibi görünse de mevcut seçenekler ve özellikleri araştırmaya başladıkça kamera seçimi zorlaşmaktadır. Kamera seçiminde en belirleyici özellikler; görüntü kalitesi, görüş açısı, gece görüşü ve dayanıklılıktır.

Bullet tipi güvenlik kameraları, görünüşü ve özellikleri sebebiyle dome kameralar ile birlikte en çok tercih edilen kamera türlerinden birisidir. Bullet güvenlik kameraları, genellikle dış ortamlarda kullanılmaktadır.

Bullet güvenlik kameraları, silindirik şekli sayesinde ayrıca belirli giriş veya çıkış noktaları gibi sabit bir görüntüye odaklanmanızı sağlar. Bullet kameralar genellikle sabit bir alanı (kapı vb.) gözlemlemek için konumlandırılır. İzlenecek alanın geniş olması halinde birden fazla bullet kamera kullanmanız gerekebilir.

Bullet kameralar, görünümü sayesinde hırsızlara karşı caydırıcıdır. Buna karşın bullet kameralar dome kameralara göre daha görünür oldukları için vandalizme uğramaya da daha yatkındır.

Gelişen günümüz teknolojisi ile birlikte her türlü özellik ve seviyede dome kamera bulmak mümkündür.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı