Güvenlik KameralarıÜrün Tanıtımları

Axis’in 7. Nesil ARTPEC Çipi Kameralara Yeni Özellikler Kazandırıyor

Reklam Axis Seslendirme

Axis, network video için optimize edilmiş ARTPEC yedinci nesil çipini duyurdu.

7. Nesil ARTPEC çipAxis network kameralarına gelen bir dizi yeni özellikle gücünü arttıracak. Bu özellikler arasında daha iyi görüntüleme, gelişmiş güvenlik özellikleri, güçlü sıkıştırma ve uç noktalardan etkileyici analizler yapma imkanı bulunmaktadır.

7. Nesil ARTPEC çip, tamamen Axis tarafından geliştirilmiş olup; etkili siber güvenlik için çok önemli olan bir kontrol katmanı sağlamaktadır. Yeni çip gelecekte Axis network video ürünlerinin büyük çoğunluğunun temelini oluşturacak. Bu çipi içeren ilk kameralardan biri, AXIS’in çokça tercih edilen P1375 modelidir.

Her Koşulda Daha İyi Görüntüleme

Axis’in 7. Nesil ARTPEC çipi, baştan sona yeniden tasarlanan bir görüntü işleme modülü sayesinde, zorlu ışık koşullarını karşılamak için oluşturulan tüm Axis teknolojilerini bir üst seviyeye taşımaktadır.

Örneğin, Lightfinder 2.0, en karanlık alanlarda bile hareketli nesnelerin en keskin görüntülerinin yanı sıra, düşük ışıkta hiç olmadığı kadar net ve gerçekçi renkler sunar. Benzer şekilde, Adli WDR, hareketli nesnelerin daha da net görüntülerinin yanı sıra arkadan aydınlatmalı sahnelerde bile gelişmiş ayrıntıları yansıtabilir. Işığa karşı artan hassasiyet, InfraRed (IR) teknolojisi kullanan kameralar için aydınlatma aralığını da önemli ölçüde genişletir.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı