Haber

Axis Communications’dan COVID-19 Açıklaması

Reklam Axis Seslendirme

Axis tedarik zinciri ve stok durumu hakkında açıklama yaptı.

Bilindiği üzere Çin’de başlayan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle üretim aksamış ve birçok tedarik zinciri kırılmıştı. Axis bu konuyla ilgili olarak bir açıklama gerçekleştirdi.

Axis Communications’un resmi sitesinde yer alan açıklama şu şekilde;

Yeni Koronavirüs Salgınının Etkisi Hakkında Açıklama

COVID-19 salgını devam ediyor olsa da Çin’de yıl başında kapanan birçok firma yeniden çalışmaya başlamıştır. Çin’de fabrikaların önce durdurulması ve devamında kısıtlı kapasitede üretim yapmaya başlanması nedeniyle dünya üzerinde birçok şirket hala tedarik sorunları yaşamaktadır.

Virüsün Çin dışına yayılmasının üretimimiz üzerinde henüz olumsuz bir etkisi olmamıştır. Şu an bütün lojistik faaliyetlerimizin de güven altında olduğunu belirtmekten memnuniyet duyuyoruz. Virüsün global olarak yayılmasından dolayı, müşteri teslimatlarını güvence altına almak adına tedarik zincirimizi günlük olarak dikkatli bir şekilde takip etmeye devam ediyoruz.

Operasyon ekiplerimiz, müşterilerimizin sorun yaşamaması adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu bağlamda yaptığımız teslimatların çok az bir bölümü virüs salgını nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirilmektedir.

Olası senaryoları minimum risk ile atlatabilmek adına, kamera bileşenlerinde birden fazla kaynakla çalışıyoruz ve tedarik zincirimizdeki stok seviyelerini gözlem altında tutuyoruz.

Ayrıca Axis çalışanlarının salgından etkilenmemesi adına diğer birçok şirket gibi seyahat kısıtlamaları konusunda önlemler almış bulunmaktayız.

İş ortaklarımızı ve müşterilerimizi güncel tutmak adına yaşanan gelişmeleri belli aralıklarla paylaşmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için güncellenmiş teslim sürelerinin olduğu listeyi inceleyebilir ya da bölgenizde bulunan yetkili birimlerle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam blank

Zayıf Akım Portalı

Sitemizde yayınlanan içeriklerin, izinsiz kullanılması ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması yasaktır. Tüm yasal haklar zayifakim.com'a aittir.

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı